Metal Work

Захисні дуги на мотоцикл

У цьому короткому нарисі постараємося розглянути питання, що стосуються безпеки мотоцикліста, а так само інші підводні камені. Захисні дуги на мотоцикл мають повне право називатися ефективним засобом. Удар і подальше ковзання – це основні складові падіння мотоцикліста. Польоти, перекиди, вибухи та інші жахи ми в нашій статті не зачіпаємо. Повертаючись до теми захисні дуги на мотоцикл, ще раз зробимо акцент на ефективності захисту під час ковзання.

Мотоцикл без встановлених захисних дуг вимагає капітальних вкладень на відновлення пластику, ручок, а також підніжки і іншого. Тоді як, встановивши захисні дуги на мотоцикл, знижується ймовірність пошкоджень описаних вище за рахунок гасіння енергії удару при падінні і оберігання від тертя об поверхню дорожнього покриття.

Вважаю недоцільним і навіть, можна сказати, дорогим досвід першого падіння без захисних дуг. Краще, дешевше і найголовніше розумніше встановити захисні дуги на мотоцикл відразу після покупки. Таким простим способом можна убезпечити свого залізного навіть від неминучої загибелі, адже поряд з незначними ушкодженнями при падінні є шанс пошкодити двигун.

На цьому попередженні хочу закінчити цю статтю, але постараюся продовжити опис з приведенням порівнянь різних виробників і конструкцій.