Metal Work

Для різних моделей мотоциклів застосовуються різні форми вигину труб. Якщо ви любитель класики, то конструкції будуть досить широкими.

Вони зовсім не псують зовнішній вигляд мотоцикла і навіть доповнюють його. Звичайно форми виробів для спортивних моделей повторюють вигини корпусу, щоб не створювати додаткового опору і не псувати дизайн.

Зазвичай ми беремо набір речей, іноді немає вільного місця в стандартному багажнику. Крім того, мотоциклісти купують додаткові бічні стовбури або парні сумки.

Зазвичай, коли ви хочете закріпити бічні стовбури, купується мотоциклетна стійка для паньєрів. До цієї конструкції додаються магістралі, щоб уникнути контакту з колесом і вихлопною трубою. Завдяки розташуванню спинки, сумки зовсім не турбують водія та пасажира.

Щоб забезпечити максимальну довговічність виробу, виробник використовує лише найкращу сталь. Основна гарантія надійності полягає у спеціальній формі основного мотоцикла. Обгорнутий метал має значно більшу міцність, тому основна підставка виготовлена саме за цією технологією.

Рідко можна зустріти хоча б один мотоцикл, який не бачив падіння під час експлуатації. Найчастіше ці падіння не тягнуть за собою фізичної шкоди для власника, але можуть дорого обійтись.

Популярне рішення - просте фарбування після падіння. Так, це дорого, але не так багато, як заміна різних деталей. Якщо ви хочете зберегти мотоцикл, необхідно використовувати додаткові захисні елементи.

Як наш інтернет-магазин може вам допомогти?

Для захисту найвідоміших брендів спортивних мотоциклів у нашому каталозі представлений широкий вибір захисних дуг. Це досить витончене рішення власного виробництва.

Оберіть ваш бренд:

Оберіть рік вашого байку:

Обрати категорію:

Показано 1–4 із 138