Metal Work

Honda Transalp – туристичний ендуро, мотоцикл для подорожей

Honda Transalp (Хонда Трансальп) допоможе Вам дізнатися в фарбах мото-подорожі зсередини, дозволить вирватися з повсякденного городсько суєти. За своєю специфікою і вже якоїсь усталеної традиції Honda Transalp як яскравий представник мотоциклів класу турист-ендуро не стають першим мотоциклом в життя початківця мотолюбителів, до цієї планки приходять після певних етапів і експериментів, кожен своїм шляхом.

Об’єднує всіх власників Honda Transalp пристрасть до мотоподорож і відсутність страху пересування не по асфальту. З причини цих особливостей мотоцикли Honda Transalp мають широкі можливості тюнінга не останніми з них є захисні дуги, багажники і рамки під кофри. Захисні дуги Honda Transalp дозволяють захистити деталі і механізми мотоцикла від падінь і тим самим заощадити на ремонті і надати гарантію дістатися до пункту призначення. Багажник Honda Transalp і рамки під кофри Honda Transalp дозволять надійно закріпити Ваш багаж для більш комфортної подорожі.

Якщо Ви стали щасливим володарем Honda Transalp радимо задуматися над придбанням захисних дуг Honda, а так само багажника Honda і рамки під кофри Honda і відчути повноту ендуро як класу.