Metal Work

Чому обирають Honda Transalp?

Давайте перед більш детальним знайомством з Honda Transalp розберемося з плюсами цього тур-ендуро, які в принципі зрозумілі відразу. Надійний V-подібний двигун при своєчасній заміні витратних компонентів та в сочитании з захисними дугами має ресурс понад 300 тисяч км! Динаміка мотоцикла дозволяє розганятися до 100 км / год швидше 5 секунд, а максимальна швидкість в районі 170-180 кілометрів на годину. Комфортна швидкість для їзди по трасі 130-140 км / ч.

Плюс підвіска Honda XL дозволяє не гальмувати перед купинами або лежачими поліцейськими. Наприклад, пілот на Yamaha R1 не зможе заскочити на високий бордюр, а мотоцикліст на Honda Transalp зробить це без всяких проблем. Тобто підвіска Трансальпа для наших доріг ідеальна.

Мотоцикліст сидить на Хонді Трансальп прямо, спина випрямлена. Сидіння цілком комфортне, “п’ята точка” може проїхати кілька сот кілометрів без зупинок на розминку. Другий номер сидить теж відносно прямо і йому анітрохи не заважають рамки під кофри з навантаженими кофрами.

Підвіска, надійний двигун, комфортна посадка все говорить про те, що на даному мотоциклі їздити далеко. Але і в місті на такому мотоциклі буде цілком затишно. Висока посадка дозволяє дивитися над машинами далеко, рівень ваших очей вище, ніж рівень дахів автомобілів. Це дозволить передбачати дорожні ситуації.